Nawigacja

2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004 2018/2019

Konkursy i osiągnięcia

2010/2011

Tegoroczny sprawdzian szóstoklasistów okazał się sukcesem. Nasze uczennice z klasy VI zajęły pierwsze miejsce w powiecie i gminie ze średnią punktów 31,5 na 40. GRATULUJEMY uczennicom, nauczycielom i rodzicom.

X II  Ogólnopolski Konkurs Geologiczno-Środowiskowy " Nasza Ziemia" -  Środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro

laureat , Karina Janik , kl VI.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO 'DER, DIE, DAS KENNER" , etap wojewódzki  , wyróżnienie

A. Bierońska, kl. VI.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej- etap powiatowy we Włoszczowie - III miejsce - Kariny Janik, kl. VI, zobacz więcej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej- etap gminny - II miejsce - Kariny Janik, kl. VI, zobacz więcej

III miejsce w gminnych zawodach piłki nożnej.

Konkurs recytatorski "Strofy o Ojczyźnie", klasa III - A. Giemza, klasa IV - K. Kłoczko. Udział.

Konkurs literacki "Ryby, żaby, raki" - uczniowie klas I - II oraz klas IV - VI. Udział

Konkurs plastyczny "Zaplątani w sieci" uczniowie klasy V - VI. Udział.

Międzynarodowy konkurs "Bezpieczeństwo dla wszystkich" Renaut - uczniowie klasy V. Udział.

Zakwalifikowanie się do finału Diecezjalnego Konkursu Biblijnego. Uczennice Martyna Dobosz kl.IV i Angelika Bierońska kl. VI.

Konkurs plastyczny "Mój słonik" - uczniowie klas 0-II. Udział.

Konkurs literacki "I Ty zostaniesz baśniopisarzem" - uczniowie klasy IV. Udział.

Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Der, die, das Kenner" ucz. Angeliki Bierońskiej, kl. VI. Gratulujemy.

Konkurs plastyczny "Beskidy farbą malowane" - uczniowie klas IV - VI. Udział.

Konkurs literacki "Poezja - ogród naszych marzeń" uczniowie klas IV - VI. Laureaci: Martyna Dobosz, kl. IV i Rafał Robak, kl.V.  Gratulujemy!

Konkurs plastyczny "Najciekawsze zakątki ziemi włoszczowskiej" - uczniowie klasy II . Udział.

I miejsce w pólfinałach wojewódzkich w drużynowym turnieju  tenisa stołowego dziewcząt.  Kinga i Paulina Celejowskie.    Gratulujemy !

Konkurs plastyczny "Dzień bezpiecznego Internetu" - uczniowie klas I - VI.Udział.

II miejsce w gminnym turnieju piłki siatkowej dziewcząt.  Gratulujemy !

Konkurs strażacki "Powódź, pożar, dniem i nocą straż przychodzi ci z pomocą" - uczniowie kl I-III oraz uczniowie klasy V

I miejsce w powiatowym drużynowym turnieju  tenisa stołowego w kategorii dziewcząt. Awans do półfinałów wojewódzkich. Kinga i Paulina Celejowskie. Gratulujemy !

Konkurs plastyczny "Bezpieczne ferie" - uczniowie klasy I, II, III, V. Udział.

Konkurs plastyczny pt. ,,Jestem odkrywcą przyrody" organizowanym przez Grupę Edukacyjną SA Projektu Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy,  uczniowie kl. I

Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do domu", uczniowie klas V i VI. Udział.

Konkurs na najciekawsza kartkę walentynkową - w kategorii klas 0 - III oraz w kategorii klasy IV - VI. Udział.

Konkurs poetycki - uczniowie z klasy III, IV i V. Udział.

I miejsce w gminnym drużynowym turnieju  tenisa stołowego w kategorii dziewcząt. Awans do eliminacji powiatowych. Kinga i Paulina Celejowskie. Gratulujemy !

III miejsce w gminnym konkursie szopek Bożonarodzeniowych

Konkurs literacki "Moja biblioteka" - uczniowie klas II - III oraz klas IV - VI. Udział.

Wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. ,,Bawię się o każdej porze roku organizowanym" organizowanym przez Grupę Edukacyjną SA Projektu Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy,  ucz. kl II  Natalia Jamorska. Gratulujemy.

Zakwalifikowanie się do  II etapu konkursu humanistycznego ucz. Angeliki Bierońskiej. Gratulujemy.

Zakwalifikowanie się do  II  etapu konkursu matematyczno-przyrodniczego ucz. Angeliki Bierońskiej.Gratulujemy.

IV Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Feliksa Raka

"Śpiewam wsi mojej, jak umiem

o słońcu na niebie, o drzewach, o kwiatach,

co rosną w ogrodzie, i o ptakach w lesie,

i o rybkach złotych, co mieszkają w wodzie"

Feliks Rak

Uczennice:

Karolina Kłoczko - klasa IV

Kinga Celejowska - klasa VI

otrzymały wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Krasocinie i Przewodniczącego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Tadeusza Kowalczyka. Gratulujemy!

• Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czostkowie
    Czostków 83