Nawigacja

2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004 2018/2019

Konkursy i osiągnięcia

2012/2013

 

 

Nazwa konkursu

 

Wynik

 

Nazwisko
 i imię ucznia, klasa

 

Nazwisko
 i imię opiekun

 

"Bezpieczeństwo na wsi - Powiedz STOP upadkom"

etap wojewódzki

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

Robak Filip

klasa V

Żarnatal Klaudia

klasa II

 

Lechowicz Anna

 

Mąkosa Zdzisława

Poznajemy przyrodę naszych parków krajobrazowych

 

konkurs wojewódzki

laureat

Świerczyńska Maja

klasa "0"

Dobosz Joanna

"Bądź bezpieczny na drodze"

 

konkurs powiatowy

I miejsce

 

I miejsce

Wijas Oliwia

klasa II

Włodarczyk Oliwier

klasa I

Mąkosa Zdzisława

 

Blautt Małgorzata

"Wiem kim jestem i skąd pochodzę"

konkurs powiatowy

I miejsce

 

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

Dobosz Martyna

klasa VI

Świerczyński Kamil

klasa IV

Janikowski Bartłomiej

klasa IV

Jamorska Natalia

klasa III

Simlat Zuzanna

klasa V

Krzemiński Mateusz

klasa IV

Szydłosz Emil

klasa I

Włodarczyk Oliwier

klasa I

Lechowicz Anna

 

 

 

 

 

Hatys Joanna

 

Lechowicz Anna

 

 

 

Blautt Małgorzata

 

"Magia dziecięcej wyobraźni"

wojewódzki konkurs literacki

 

nagroda publiczności

Dyksiński Błażej

klasa II

Kaczmarczyk Bożena
"Piękne Zakątki Powiatu Włoszczowskiego"

I miejsce

 

II miejsce

 

 

 

 

 

III miejsce

 

wyróżnienie

Wijas Oliwia 

klasa II

Ślęzak Wiktor

klasa II

Stasch Oliwier

klasa II

Jamorska Natalia

klasa III

Żarnatal Klaudia

klasa II

Szydłosz Kacper

klasa I

Pytel Marcel

klasa I

Robak Filip

klasa V

 

Mąkosa Zdzisława

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blautt Małgorzata

 

 

 

Lechowicz Anna

 

Wojewódzki konkurs plastyczny "Zielona energia"

finał wojewódzki

 

III miejsce

 

 

Robak Filip

klasa V

 

Lechowicz Anna

                                                            Wojewódzki konkurs plastyczny "Zielona energia"

 

etap powiatowy

                                                                                                                                                                                                                I miejsce                       w kategorii klas IV - VI

 

wyróżnienie                         w kategorii klas I - III

                                                             Robak Filip                                                  klasa V      

 

                                            Szydłosz Emil                         klasa I

                                                                                                

                                 

Lechowicz Anna

 

                                                    Blautt Małgorzata                                  

                                                          Ogólnopolski konkurs plastyczny - Nasza Ziemia "Drapieżne oblicza Ziemi"

Półfinał dla województwa świętokrzyskiego i łódzkiego

 

                                                                                                     

wyróżnienie 

                                                 Rajek Anna

klasa V                                                                                                                                                                 

                                                       

Lechowicz Anna                                                               

Gminny Turniej Piłki Siatkowej

 

I miejsce

 

II miejsce

Drużyna chłopców                 klas V - VI

                                                                                                 Drużyna dziewcząt                   klas V - VI

Chanc Jolanta

 

Robak Anna

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap powiatowy

 
                                              III miejsce                                                  Kłoczko Karolina          klasa VI                                            Lechowicz Anna

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek wegla nic złego nie zrobi nikomu"

 

Etap gminny

I miejsce w grupie uczniów kl. I -III

 

II miejsce                                          

 

I miejsce w grupie uczniów klas IV - VI

Robak Natalia                  klasa II

                                                    

Dyksiński Błażej               klasa II 

                                  Robak Filip                      klasa V                                            

                                                                                 

 

 

Mąkosa Zdzisława

                                                                                   

 

 

                                     Lechowicz Anna

 

Bezpiecznie na wsi - powiedz STOP upadkom

 

I miejsce

 

II miejsce

 

wyróżnienie

 

I miejsce

 

wyróżnienie

Żarnatal Klaudia

klasa II

Wijas Oliwia

klasa II

Włodarczyk Oliwier

klasa I

Robak Filip

klasa V

Dobosz Martyna

klasa VI

Mąkosa Zdzisława

 

 

 

Blautt Małgorzata

 

Lechowicz Anna

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap gminny

 

I miejsce 

 

II miejsce

 

III miejsce

Kłoczko Karolina

klasa VI

Robak Kamila

klasa V

Dobosz Martyna

klasa VI

Lechowicz Anna

 

XVIII Konkurs Biblijny

 

kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

Dobosz  Martyna 

klasa VI

Kłoczko Karolina

klasa VI

Robak Anna

 

 

Wojewodzki Konkurs Humanistyczny

 

 

Laureat

 

Kłoczko Karolina

 

Polewczak Jadwiga

Lechowicz Anna

 

Konkurs recytatorski

"Strofy o Ojczyźnie"

 

 

II miejsce w kategorii klas IV - VI

Wyróżnienie w kategorii klas I- III

 

Grabiec Patryk                                                                        b                 

Dyksiński Błażej

 

Polewczak Jadwiga         k

Mąkosa Zdzisława

 

"Kartka bożnarodzeniowa z rybką
w tle"

I miejsce w grupie 7 - latków

 

I miejsce w grupie 9 - latków

 

II miejsce w grupie 9 - latków

 

 

Włodarczyk Oliwier

 

 

Jamorska Natalia

 

Szydłosz Roksana

 

Blautt Małgorzata

 

 

Mąkosa Zdzisława

 

Powiatowe zawody w tenisie stołowym

 

III miejsce

 

Szydłowska Aleksandra

Klasa VI

Wypych Karolina

Klasa V

 

Robak Anna

 

II Świętokrzyski Dzień Bezpiecznego Internetu "Serfuję. Szanuję".

 

 

III miejsce

 

III miejsce

 

Kłoczko Karolina

Klasa VI

Robak Natalia

Klasa II

 

Lechowicz Anna

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

 

 

I miejsce

 

Aleksandra Szydłowska

Klasa VI

Karolina Wypych

Klasa V

 

Robak Anna

 

Wojewódzki Konkurs "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze"

 

Wyróżnienie...więcej

 

Dobosz Martyna

klasa VI

Kłoczko Karolina

klasa VI

 

Lechowicz Anna

Styś Joanna

 

Gminno - Parafialny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

 

 

I miejsce

 

Klasy   IV - VI

 

Robak Anna

IV Gminny Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

I miejsce

Dobosz Martyna

 

klasa VI

Lechowicz Anna

VI Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Feliksa Raka

II miejsce

 

Jamorska Natalia

 

klasa III

 

Hatys Joanna

III miejsce

Robak Natalia

 

klasa II

Mąkosa Zdzisława

Wyróżnienie

 

Dyksiński Błażej

 

klasa II

Mąkosa Zdzisława

Wyróżnienie

 

Kłoczko Karolina

 

klasa VI

Polewczak Jadwiga

Turniej Orlika

II miejsce

Drużyna chłopców klasa V: Banasik Ernest, Bordoliński Patryk, Grabiec Patryk, Jaskiewicz Jakub, Robak Filip, Tracz Hubert, Tracz Konrad, Włodarczyk Bartosz

Chanc Jolanta

 

Aktualności

Kontakt


  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czostkowie
    Czostków 83
    29-105 Krasocin
  • 041 391 70 38

Galeria zdjęć