Nawigacja

2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004 2018/2019

Konkursy i osiągnięcia

2017/2018

NAZWA KONKURSU

ZASIĘG

WYNIK

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA
XXIII KONKURS BIBLIJNY DIECEZJI KIELECKIEJ diecezjalny laureat Katarzyna Lewandowska(V) Anna Robak
Daria Kaczmarczyk (VII)
Natalia Robak (VII)
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ powiatowy I miejsce Katarzyna Lewandowska (V) Anna Lechowicz
II miejsce Oliwia Wijas (VII)
III miejsce Julia Włodarczyk (V)
"BEZPIECZNIE NA WSI MAY - UPADKOM ZAPOBIEGAMY" powiatowy II miejsce Maja Wrona (III) Anna Lechowicz
wyróżnienie Maja Świerczyńska(IV)
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ gminny I miejsce Oliwia Wijas (VII) Anna Lechowicz
I miejsce Julia Włodarczyk (V)
II miejsce Katarzyna Lewandowska(V)
XXIII KONKURS BIBLIJNY DIECEZJI KIELECKIEJ diecezjalny finalista Ada Dyksińska (IV) Anna Robak
Katarzyna Lewandowska(V)
Daria Kaczmarczyk (VII)
Natalia Robak (VII)
VII ŚWIĘTOKRZYSKI DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU wojewódzki wyróżnienie Julia Bodzioch(I)  Anna Lechowicz
Dawid Paluch (III)

I WOJEWÓDZKI KONKURS

Z JĘZYKA POLSKIEGO

wojewódzki finalista Michał Uranek(VII) Jadwiga Polewczak
"SZYBUJ BEZPIECZNIE W INTERNETOWEJ CHMURZE" wojewódzki I miejsce Katarzyna Lewandowska (V)  Anna Lechowicz
DIECEZJALNY KONKURS NA ŚWIĘTOKRZYSKĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ diecezjalny wyróżnienie Karol Dobrzański (IV)  Anna Robak
X GMINNY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH  gminny III miejsce Filip Jamorski (III)  Anna Robak
wyróżnienie Oliwier Włodarczyk (VI)
GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO gminny I miejsca

Zuzanna Jaśkiewicz (V)

Martyna Uranek (V)

Oliwia Wijas (VII)

Natalia Robak (VII)

Emil Szydłosz (VI)

Dominik Sobczyk (VI)

 Anna Robak

 Jolanta Chanc

Gminny Turniej Badmintona "Shuttle Time" gminny I miejsce

Julia Włodarczyk(V)

Natalia Robak (VII)

Dominik Sobczyk (VI)

Anna Robak

Jolanta Chanc

II miejsce

Oliwia Wijas (VII)

Zuzanna Włodarczyk(VII)

Szymon Wojtasiński(VII)

III miejsce Kacper Janicki (V)
I runda Ligii Szkolnej Tenisa Stołowego  wojewódzki I miejsce Oliwia Wijas (VII) Anna Robak
II miejsce Natalia Robak (VII)
XI Konkurs Poetycki
im. Feliksa Raka
ogólnopolski I miejsce Klaudia Raczyńska(III) Anna Lechowicz
II miejsce Bartosz Mróz (II) Małgorzata Blautt
III miejsce Filip Jamorski(III) Anna Lechowicz
wyróżnienia Ada Dyksińska (IV) Agnieszka Dyksińska
Jakub Robak (IV)  
Maja Świerczyńska(IV)
Michał Szymański (II) Małgorzta Blautt
Przyroda Powiatu Włoszczowskiego
w Promieniach Lata
powiatowy I miejsce Dominik Sobczyk (VI) Anna Lechowicz
Bezpieczeństwo na 5 powiatowy III miejsce

Zuzanna Jaśkiewicz (V)

Natalia Szachniewicz(V)

Julia Włodarczyk (V)

 

Anna Lechowicz

Anna Robak

Aktualności

Kontakt


  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czostkowie
    Czostków 83
    29-105 Krasocin
  • 041 391 70 38

Galeria zdjęć