Nawigacja

2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004 2017/2018

Konkursy i osiągnięcia

2016/2017

NAZWA KONKURSU

ZASIĘG

WYNIK

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA
"CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS" - "MÓJ PRZYJACIEL DINUŚ" POWIATOWY I miejsce Zuzanna Robak (0) Joanna Dobosz
III miejsce Julia Bodzioch (0)
"25 LAT STRAŻY POŻARNEJ" POWIATOWY I miejsce Dawid Jamorski (II) Anna Lechowicz
II miejsce Wiktor Ślęzak (VI)
III miejsce Oliwia Wijas (VI)
wyróżnienie Julia Orzeł (III) Małgorzata Blautt
KONKURS BIBLIJNY DIECEZJALNY LAUREAT Katarzyna Lewandowska (IV) Anna Robak
KONKURS HUMANISTYCZNY WOJEWÓDZKI LAUREAT Błażej Dyksiński(VI)

Jadwiga Polewczak

Anna Lechowicz

OTWP - etap powiatowy POWIATOWY I miejsce Oliwia Wijas (VI) Anna Lechowicz
III miejsce Julia Włodarczyk(IV)
OTWP - etap gminny GMINNY I miejsce Julia Włodarczyk(IV) Anna Lechowicz
II miejsce Oliwia Wijas (VI)
III miejsce Natalia Szachniewicz (IV)
ŚWIĘTOKRZYSKI DZIEŃ TENISA STOŁOWEGO WOJEWÓDZKI I miejsce Natalia Robak(VI) Anna Robak
II miejsce Oliwia Wijas(VI)
KONKURS BIBLIJNY DIECEZJALNY FINALISTA Natalia Robak(VI) Anna Robak
FINALISTA Katarzyna Lewandowska(IV)
"CZAD I OGIEŃ - OBUDŹ CZUJNOŚĆ" POWIATOWY I miejsce Julia Orzeł (III)

Małgorzta Blautt

 

III miejsce Maja Wrona (II)

Anna Lechowicz

 

KONKURS HUMANISTYCZNY WOJEWÓDZKI FINALISTA

Błażej Dyksiński (VI)

Jadwiga Polewczak

Anna Lechowicz

FINALISTA Michał Uranek (VI)
IV  GRAND PRIX POWIATU WŁOSZCZOWSKIEGO            W TENISIE STOŁOWYM POWIATOWY I miejsce

Oliwia Wijas (VI)

 

Anna Robak
II miejsce

Natalia Robak (VI)

 

II miejsce Oliwier Włodarczyk (V) Jolanta Chanc
IV miejsce Zuzanna Jaśkiewicz (IV) Anna Robak

IX KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH 

 

GMINNO - PARAFIALNY

 

I miejsce

Oliwier Włodarczyk(V)

Anna Robak

 

III miejsce

Jakub Robak (III)

 

DRUŻYNOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

 

POWIATOWY

 

I miejsce

Natalia Robak

Oliwia Wijas (VI)

Anna Robak

III miejsce

Dominik Sobczyk

Emil Szydłosz (V)

Jolanta Chanc

DRUŻYNOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

 

GMINNY

 

I miejsce

Natalia Robak

Oliwia Wijas (VI)

Anna Robak

I miejsce

Dominik Sobczyk

Emil Szydłosz (V)

Jolanta Chanc

X KONKURS POETYCKI IM. FELIKSA RAKA OGÓLNOPOLSKI II miejsce Klaudia Raczyńska (II) Anna Lechowicz
II miejsce Łucja Koszyka (II)
wyróżnienie

Dawid Paluch

Alan Robak (II)

wyróżnienie

Ada Dyksińska

Amelia Pytel

Maja Świerczyńska

Przemysław Grabiec

Jakub Robak (III)

 
"BEZPIECZEŃSTWO NA PIĄTKĘ!" POWIATOWY II miejsce

Dominik Sobczyk

Emil Szydłosz

Oliwier Włodarczyk (V)

Anna Lechowicz

Jolanta Chanc

 

Aktualności

Kontakt


  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czostkowie
    Czostków 83
    29-105 Krasocin
  • 041 391 70 38

Galeria zdjęć