Nawigacja

2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004 2018/2019

Konkursy i osiągnięcia

2014/2015

Nazwa konkursu           Zasięg        Wynik         

Imię i nazwisko ucznia

klasa

Imię i nazwisko opiekuna   
I Gminny Przegląd Twórczości w Języku Angielskim gminny I miejsce

Zuzanna Jaśkiewicz(kl.II)

Katarzyna Lewandowska(kl.II)

Aneta Ślęzak-Siwek
"Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze" wojewódzki wyróżnienie Maja Świerczyńska(I) Anna Lechowicz
"Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze" wojewódzki II miejsce Błażej Dyksiński(IV) Anna Lechowicz
"Zwierzaki to nie pluszaki"  powiatowy II miejsce Wiktor Ślęzak(IV) Anna Lechowicz
"Zwierzaki to nie pluszaki"  powiatowy II miejsce Nikola Wijas("0") Joanna Dobosz
"Magia Poezji Juliana Tuwima" wojewódzki I miejsce Błażej Dyksiński(IV) Anna Lechowicz
VII Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II wojewódzki I miejsce

Błażej Dyksiński(IV)

Natalia Robak(IV)

Oliwia Wijas(IV)

Anna Robak
Turniej Badmintona powiatowy I miejsce Bartłomiej Janikowski(VI) Jolanta Chanc
II miejsce Kamil Świerczyński(VI)
III miejsce Jakub Kantarek(V)
"Nasza Ziemia, Środowisko Przyrodnicze Wczoraj, Dziś i Jutro" województwa łódzkie i świętokrzyskie laureat Wiktor Ślęzak(IV) AnnaLechowicz
Konkurs Fotograficzny "Przyłapani na czytaniu" gminny I miejsce Błażej Dyksiński(IV) Anna Lechowicz
"Zakręcona zakładka do książki" gminny I miejsce Maja Świerczyńska(I) Małgorzta Blautt
II miejsce

Kacper Napora(II)

Wiktor Ślęzak(IV)

Oliwia Wijas(IV)

Joanna Hatys

Anna Lechowicz

III miejsce

Daria Kaczmarczyk(IV)

Natalia Szachniewicz(II)

Anna Lechowicz

Joanna Hatys

XX Diecezjalny Konkurs Biblijny wojewódzki laureat Błażej Dyksiński(IV) Anna Robak
"Pan Bóg w życiu codziennym mojej rodziny..." wojewódzki laureat Ada Dyksińska(I) Anna Robak
"Strofy o Ojczyźnie" powiatowy wyróżnienie Błażej Dyksiński(IV) Jadwiga Polewczak
XI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Secemin   II miejsce Natalia Robak(IV) Anna Robak

II Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego

w tenisie stołowym- klasyfikacja generalna

powiatowy

I miejsce

Natalia Robak(IV)

Anna Robak
II miejsce Oliwia Wijas(IV)
IV miejsce Zuzanna Włodarczyk(IV)
Przyroda Powiatu Włoszczowskiego w Barwach Jesieni powiatowy

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

wyróżnienie

Ada Dyksińska(I)

Oliwier Włodarczyk (III)

Maja Świerczyńska(I)

Wiktor Ślęzak(IV)

Anna Lechowicz
"Strofy o Ojczyźnie" powiatowy wyróżnienie Błażej Dyksiński Jadwiga Polewczak
Piekne Zakątki Powiatu Włoszczowskiego powiatowy wyróżnienie Wiktor Ślęzak(IV) Anna Lechowicz
VII Gminno - Parafialny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2014 gminny

II miejsce

wyróżnienie

Natalia Jamorska(V)

Oliwier Włodarczyk(III)

Anna Robak
Turniej Tenisa Stołowego gminny I miejsce

Natalia Robak(IV)

Oliwia Wijas(IV)

Anna Robak
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego powiatowy

I miejsce

II miejsce

Natalia Robak(IV)

Oliwia Wijas(IV)

Anna Robak
VGrand Prix Moskorzewa w Tenisie Stołowym międzygminny

I miejsce

II miejsce

Natalia Robak(IV)

Oliwia Wijas (IV)

Anna Robak
Gminny Turniej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt gminny II miejsce klasy IV - V Anna Robak
I Turniej Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego w Tenisie Stołowym powiatowy

I miejsce

II miejsce

Natalia Robak(IV)

Oliwia Wijas (IV)

Anna Robak
Turniej sportowy gminno - powiatowy

I miejsce

 

Natalia Robak (IV)

 

Anna Robak

 

Konkurs Poezji im. Feliksa Raka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ogólnopolski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III miejsce 

wyróżnienie

 

III miejsce

wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 

Daria Kaczmarczyk (IV)

 Błażej Dyksinski (IV)

Marcel Pytel (III)

Emil Szydłosz (III)

Oliwier Włodarczyk (III)

Maja Świerczyńska (I)

Ada Dyksińska (I)

Jakub Robak (I)

Julia Włodarczyk (II)

 

 

Jadwiga Polewczak

 

Zdzisława Mąkosa

 

 

Małgorzata Blautt

 

Joanna Hatys

 

 

Aktualności

Kontakt


  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czostkowie
    Czostków 83
    29-105 Krasocin
  • 041 391 70 38

Galeria zdjęć