Nawigacja

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - 03.09.2018 r. o godz. 9.30.

   

  W tym dniu uczniowie otrzymają podręczniki.

 • Zakończyły się zajęcia edukacyjno - wychowawcze i rozpoczęły się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Wszystkim Uczniom i Ich Rodzinom, Nauczycielom, Pracownikom  i Przyjaciołom Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czostkowie składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę w realizowaniu przez szkołę procesu nauczania i wychowania. Życzę, by tegoroczne wakacje były ciepłe,  radosne i bezpieczne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był udany dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i "ładujcie akumulatory", pamiętajc o  zachowaniu  zasad bezpieczeństwa....a we wrześniu...szczęśliwie wracajcie do szkoły!

   

   

  Dyrektor szkoły

  Zdzisława Mąkosa

 • Maja Wrona i Maja Świerczyńska laureatkami konkursu "Bezpiecznie na wsi"

  Maja Wrona, uczennica klasy III zdobyła II miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy".  W tym samym konkursie komisja wyróżniła pracę uczennicy klasy IV, Mai Świerczyńskiej.

  Gratulujemy!

 • "Gmina Przyjazna Pszczołom"

  "Gmina Przyjazna Pszczołom"

  W kwietniu 2018 roku nasza szkoła aktywnie włączyła się w akcję „Gmina Przyjazna Pszczołom”, której celem było stworzenie Miejsc Przyjaznych Pszczołom. Ponad 222 spośród 470 gatunków pszczołowatych zagrożonych jest wyginięciem, a przecież to dzięki nim mamy rośliny będące surowcem do produkcji żywności, kosmetyków, leków, ubrań. Potrzeba tak niewiele, aby pomóc pszczołom- tworząc miejsca bezpieczne, gdzie będą mogły zdobywać pokarm i rozmnażać się. Wystarczy ogródek przydomowy, rabatka, klomb, taras lub choćby parapet, na którym umieścimy uprawy roślin miododajnych i pyłkodajnych. Wiedzą to dobrze uczniowie naszej szkoły oraz ich rodziny. Dzieci klas V-VI wykonywały zadania umieszczone na platformie grywalizacyjnej, na której przygotowano wiele zadań grupowych i indywidualnych. Realizując te zadania dzieci dowiedziały się jaką rolę pełnią pszczoły w naszym życiu, z jakimi zagrożeniami się spotykają i jak możemy im pomóc. Wykonaliśmy następujące punktowane zadania:

  1. Gatunki pszczół.

  2. Dzień z życia pszczół.

  3. Rośliny bogate w nektar i pyłek.

  4. Rola pszczół w powstawaniu różnych produktów.

  5. Uczta dzięki pszczołom.

  6. Plan założenia MPP.

  7. Ludzie listy piszą …w pszczelej sprawie.
  8. Pszczele wydarzenie.

  9. Zakładamy Miejsce Przyjazne Pszczołom.

  10. My was nauczymy.
  Uzyskaliśmy w sumie 2425  pkt, co dało nam 41 miejsce na ponad 200 zgłoszonych zespołów z całej Polski.

   

                                                                                                                                                     Opiekun: Jolanta Chanc

 • UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

  UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018
 • Nasi sportowcy znowu na podium

  Nasi sportowcy znowu na podium

  Dnia 5 czerwca 2018 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w zmaganiach sportowych. Tym razem był to trójbój lekkoatletyczny, który zorganizowała Szkoła Podstawowa w Kozłowie. W zawodach rywalizowało pięć zespołów. Zarówno dziewczętom jak też chłopcom nie udało się pokonać jedynie gospodarzy. Obie drużyny z naszej szkoły uplasowały się na drugim miejscu.
  Skład drużyny dziewcząt: Daria Kaczmarczyk, Zuzanna Włodarczyk, Natalia
  Robak ( klasa VII) oraz Julia Włodarczyk, uczennica klasy V.
  Skład drużyny chłopców: Szymon Wojtasiński, Tobiasz Banasik, Błażej Dyksiński, Michał
  Uranek, uczniowie klasy VII.
  W rywalizacji indywidualnej najlepsze wyniki z naszej szkoły osiągnęli: w kategorii dziewcząt Natalia Robak ( miejsce III), a w kategorii chłopców Szymon Wojtasiński ( miejsce III).


  Wszystkim sportowcom gratulujemy kondycji, sprawności fizycznej i oczywiście waleczności.

 • Dzień Języków Obcych

  Dzień Języków Obcych

            Chyba każdy  wie o tym, jak ważną umiejętnością we współczesnym świecie jest znajomość języka obcego, dlatego by zachęcić uczniów do podejmowania trudu rozwijania swoich umiejętności językowych  w  dn. 11 czerwca zorganizowano w szkole w Czostkowie obchody Dnia Języków Obcych pod hasłem „Słuchaj kolego, ucz się języka obcego”. 
  Do uczestnictwa w tym wydarzeniu zaproszono całą społeczność szkolną oraz uczniów klas VI-VII ze szkoły w Krasocinie, którzy przybyli pod opieką p.  Moniki Dąbrowskiej
   i p. Elżbiety Świebody. Jednak najważniejszymi gośćmi tego dnia byli wolontariusze
  z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach. Wolontariusze z Turcji i Armenii, którzy przybyli,  aktywnie uczestniczyli w zorganizowanym  „święcie języków”. Wspólnie obejrzano program artystyczny i solowe występy wokalne w języku angielskim. Następnie  oddano głos wolontariuszom. Poprowadzili oni  lekcję w języku angielskim, podczas której zapoznali uczniów z kulturą i tradycjami swoich krajów, przedstawili najciekawsze atrakcje turystyczne, popularnych muzyków, tradycyjne potrawy. Była także okazja poznać  alfabet ormiański, przy użyciu którego wolontariusz z Armenii zapisywał imiona uczniów.
  Nie zabrakło ciekawych quizów i zagadek, w rozwiązywaniu których aktywnie  brali udział wszyscy uczniowie. Młodzież miała  okazję podyskutować z wolontariuszami na różne tematy i „na żywo” sprawdzić swoje umiejętności językowe. Uczniowie wspólnie
  z wolontariuszami i opiekunami wykonali okolicznościowy plakat, który będzie pamiątką wspólnego spotkania. Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała wszystkim gościom
  za przybycie  i wręczyła im pamiątkowe dyplomy oraz  drobne upominki.  Dzień Języków Obcych zakończył wspólny spacer na stację kolejową, gdzie pożegnano wolontariuszy.
  Całe wydarzenie można śmiało określić dużym sukcesem, ponieważ udało się zainteresować młodzież kulturą innych krajów,  zachęcić do używania języka obcego i dalszego doskonalenia się w tym kierunku. Organizatorzy, czyli szkolny zespół nauczania języków obcych (p. Barbara Drzewiecka i p. Aneta Ślęzak-Śiwek) serdecznie dziękują Pani Dyrektor, gronu pedagogicznemu i wszystkim przybyłym gościom za udział w obchodach Dnia Języków Obcych.

 • Ada Dyksińska i Filip Jamorski nagrodzeni w konkursie plastyczno – literackim „Nie jest trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć”.

  Ada Dyksińska i Filip Jamorski nagrodzeni w konkursie plastyczno – literackim „Nie jest trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć”.

  Wiersz Ady  Dyksińskiej, uczennicy klasy IV,  ,, Nie jest trudno być dobrym!”otrzymał II miejsce w V edycji Konkursu Muzealnego „Gdy myślę misje..” .

   W tym samym konkursie wyróżnienie za pracę plastyczną zdobył Filip Jamorski, uczeń  klasy III.

  Konkurs był adresowany do dzieci i młodzieży z całej Polski a jego organizatorem było Muzeum Misyjno-Etnograficzne Księży Werbistów w Pieniężnie. Głównym celem Konkursu było zainteresowanie i przybliżenie dzieciom i młodzieży postaci i działalności o. Mariana Żelazka SVD w setną rocznicę Jego urodzin -  nestora polskich misjonarzy, kandydata do Pokojowej Nagrody Nobla. 

  Ważnym celem i zadaniem Konkursu było również wskazanie możliwości czynienia dobra na co dzień i ukazanie dobra płynącego z pomagania, a ponadto rozwijanie kreatywności, wrażliwości plastycznej oraz literackiej wyobraźni uczestników.

  Gratulujemy Adzie i Filipowi!

  Wiersz Ady:

  Nie jest trudno być dobrym!

  Nie jest trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć,

  Bo przecież warto wszystkim zwyczajną  radość nieść.

  Pozwolić swemu sercu dla innych ludzi bić,

  Bo wtedy człowiekowi lepiej na świecie żyć.

  Nie pozwól, aby czyjaś dłoń samotna pozostała.

  Niech ją szybciutko chwyci dziś  twoja ręka mała.

  Zaświeci wtedy słońce, wiatr porozgania chmury

  I nikt obok ciebie nie będzie już ponury.

  Bo łatwiej w parze kroczyć po krętych ścieżkach życia

  I czerpać satysfakcje z wspólnego z ludźmi bycia.

  Bycie dobrym człowiekiem nic przecież nie kosztuje,

  A pomaganie innym uśmiechy wywołuje.

  Dawanie innym dobra to nie jest ciężka praca.

  Warto jeszcze pamiętać, że dobro zawsze powraca.

 • PIKNIK RODZINNY

  PIKNIK RODZINNY

  Dnia 10 czerwca br. nasza szkoła, Koło Gospodyń Wiejskich „Czostkowianki”  oraz sołtys  wsi p. Sylwester Robak,  przy dużym wsparciu licznych sponsorów, zaprosili lokalną  społeczność  na piknik. Pogoda dopisała, toteż w imprezie uczestniczyły całe rodziny. Rodzice  z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca otrzymali  od pociech gorące życzenia wyrażone wierszem, piosenką i tańcem. Na scenie pięknie zaprezentował się chór szkolny. Liczne atrakcje dla dzieci zapewniła Grupa Animacyjna AniMA. Podczas pikniku czynne były: stoiska gastronomiczne (zadbały o to panie z KGW), dmuchane place zabaw dla najmłodszych, strefa zabawek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy i zabawy grupowe oraz pokaz baniek – gigantów. Nie mogło zabraknąć tańców przy muzyce. Słowem,  dla każdego coś miłego.

              Bawiono się wyśmienicie! Wyrazy podziękowania za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy należą się: paniom z KGW ”Czostkowianki”, sołtysowi wsi Czostków p. Sylwestrowi Robakowi.

   

  Podziękowania dla sponsorów:

   

  • Koło Gospodyń Wiejskich ”Czostkowianki”
  • Pan Sebastian Tracz
  • Państwo Marta i Sylwester Robakowie
  • Państwo Mariola i Dariusz Bodziochowie
  • Pan Łukasz Świerczyński
  • Pani  Agnieszka Struska
  • Pan Jacek Włodarczyk
  • Państwo Urszula i Marek Wójcikowie
  • Pan Robert Janikowski
  • Pani Edyta Simlat
  • Pan Dominik Wijas
  • Pan Norbert Wijas
  • Pan Jan Barański
  • Pan Józef Sępoch
  • Pan Łukasz Maik
  • Pan Mariusz Ślęzak
  • Pani Lucyna Kowalczyk
  • Pan Sylwester Celejowski
  • Pan Łukasz Sornat
  • Pan Robert Kowalczyk
  • Rada Rodziców przy SP w Czostkowie

   

 • 1 CZERWCA - DZIEŃ DZIECKA

  1 CZERWCA - DZIEŃ DZIECKA
  Z okazji Dnia Dziecka, życzymy Wam drodzy uczniowie, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Niech spełniają się Wasze pragnienia !

   
 • Kolejne zwycięstwo naszych "Złotych Dziewcząt"

  Kolejne zwycięstwo naszych "Złotych Dziewcząt"

  Oliwia Wijas i Natalia Robak zwyciężyły (w swojej kategorii) w Turnieju Masters Szkolnej Ligi Tenisa Stołowego, który został rozegrany dn. 29 maja 2018 r. w Bilczy.

  W rozgrywkach brała udział elita tenisistów, czyli ósemka najlepszych zawodniczek i zawodników w swoich kategoriach wiekowych z województwa świętokrzyskiego.
   
  W roku szkolnym 2017/2018 rozegrano trzy turnieje kwalifikacyjne, w wyniku których uzyskano rozstawienia do zawodów indywidualnych o tytuł mistrza województwa. Do ścisłej czołówki zakwalifikowały się  uczennice naszej szkoły.
   
  Indywidualnie Oliwia uplasowała się na miejscu I, a Natalia zajęła miejsce II.
   

  Patronat honorowy nad zawodami objął Świętokrzyski Kurator Oświaty Kazimierz Mądzik

   

   

   
 • Plastusiowy Pamiętnik

  Plastusiowy Pamiętnik

  28 maja 2018 r. uczniowie klas I-III naszej szkoły pod opieką wychowawców wyjechali do Włoszczowy na spektakl pt.: „Plastusiowy Pamiętnik”. Sztuka oparta była na najciekawszych wątkach znanej i lubianej lektury autorstwa Marii Kownackiej. Aktorzy Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu przenieśli uczniów w kolorowy świat pełen radości, zabawnych zdarzeń, gdzie wszystko wygląda inaczej i wszystko jest możliwe.

  „Fiku – miku! Wyobraźnia jest wspaniała!

  Fiku – miku! Wyobraźnię trzeba mieć!

  Fiku – miku! By fantazji dodawała

  Fiku – miku! Tym, co w nudy wpadli sieć”.

  Dzieci były wręcz oczarowane opowieściami plastelinowego ludzika Plastusia, który przybliżył historię szkolnych przyborów, „mieszkańców” piórnika oraz uczniów klasy, do której uczęszczała Tosia. Różnorodność zdarzeń, piękna dekoracja i profesjonalna gra aktorów na długo pozostanie uczniom w pamięci. 

   

 • OLIWIA WIJAS I NATALIA ROBAK MISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA W DRUŻYNOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO ROCZNIK 2002- 2004

  OLIWIA WIJAS I NATALIA ROBAK MISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA       W DRUŻYNOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO                          ROCZNIK 2002- 2004

   25 maja 2018 r. na hali  sportowej  Szkoły  Podstawowej w Bilczy  rozegrany został finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych dziewcząt
  i chłopców w drużynowym turnieju tenisa stołowego rocznik 2002-2004, organizowany przez   Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach.

  Dziewczęta rywalizowały nie tylko ze swoimi rówieśniczkami, ale również ze starszymi koleżankami z II i III klas szkół gimnazjalnych.  W swojej grupie pokanały reprezentację z SP Górno, II drużynę Gimnazjum w  Słupi Koneckiej. W półfinale zmierzyły się z I zespołem  reprezentującym Słupię Konecką. Mecz finałowy rozegrały z dziewczętami z Gimnazjum w Seceminie, zwyciężając wynikiem 3:1.

  Oliwia i Natalia będą reprezentowały  nasze województwo na zawodach ogólnopolskich.

   

   

  GRATULUJEMY SUKCESÓW  i trzymamy kciuki !

   

 • FINAŁ POWIATOWEJ LIGI BADMINTONA

  FINAŁ POWIATOWEJ LIGI BADMINTONA

  W dniu 25 kwietnia 2018 r. w hali ZPO nr 1 we Włoszczowie odbył się finał Powiatowej Ligi Badmintona szkół podstawowych i gimnazjalnych.

  Po trzech turniejach, w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych, uczniowie  naszej szkoły zajęli II miejsce.

  Wszystkie trzy turnieje wygrał Dominik Sobczyk, uczeń klasy VI, zajmując w ogólnej klasyfikacji I miejsce.

  Emil Szydłosz ( klasa VI) zdobył   II miejsce, a Kacper Szydłosz ( klasa VI ) wywalczył IV miejsce.

  W klasyfikacji drużynowej  reprezentacja uczniów z klasy VII zajęła IV miejsce z minimalną różnicą punktów do miejsca na podium. Indywidualnie w kategorii dziewcząt zwyciężyła Natalia Robak.

  Oprócz wymienionych zawodników o najlepsze miejsce drużynowo walczyli:

  - w kategorii klas IV- VI: Zuzanna Jaśkiewicz ( kl. V), Julia Włodarczyk ( kl. V), Igor Kaczmarczyk ( kl. VI)

  - w kategorii klas VII: Oliwia Wijas, Zuzanna Włodarczyk i Szymon Wojtasiński.

  Wszystkim uczniom GRATULUJEMY

  Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach będą reprezentować naszą szkołę
   i powiat włoszczowski  w finale wojewódzkim.

 • III miejsce w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw

  III miejsce w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw

   W dniu 22 maja 2018 r. na boisku Zespołu Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Bukowie odbył się II Gminny Turniej Gier i Zabaw organizowany pod hasłem ,,Żyjmy Zdrowo na Sportowo”. W sportowych zmaganiach wzięli udział reprezentanci naszej szkoły: uczniowie klasy I i III ora ich rodzice. Po raz kolejny udowodniliśmy, że "sport u nas mocno stoi". Drużyna wywalczyła miejsce na podium.

  Gratulujemy!

 • DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

  DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

  Dzień Patrona Szkoły to dzień szczególny – to oddanie czci Ojcu Świętemu, głębsze poznanie jego nauki, szczególnie tej kierowanej do młodych, jak również tej kierowanej do nauczycieli i wychowawców. Święto Szkoły to również wielka lekcja patriotyzmu, ale także nauka bycia razem; nauka odpowiedzialności i międzyludzkiego współżycia.

  W dniu 18 maja 2018 r. po raz kolejny mogliśmy przekonać się, że emocje związane z osobą Ojca Świętego nie stygną, lecz powodują wzruszenie i skłaniają nas do refleksji. Jego idee i myśli są wiecznie żywe w naszym codziennym działaniu.

  Nasi uczniowie pieśnią i słowem przybliżyli sylwetkę Jana Pawła II. Chętni wzięli udział w konkursie wiedzy o życiu i nauce Ojca Świętego.   

 • Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

  Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

               W dniu 16 maja 2018r. uczniowie klasy VII Piotr Mróz i Błażej Dyksiński  pod kierunkiem  p. Barbary Drzewieckiej (nauczycielki j. angielskiego) reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Szkołę Podstawową w Kozłowie.  Konkurs składał się z dwóch wymagających etapów. Pierwszy z nich sprawdzał znajomość gramatyki języka angielskiego, a etap drugi  sprawdzał  rozumienie wypowiedzi ustnej i pisemnej.  Nasz reprezentant Piotr Mróz dopiero po wyrównanej dogrywce oddał zwycięstwo uczniowi ze szkoły w Małogoszczu i ostatecznie zajął II miejsce. Serdecznie gratulujemy wysokiej lokaty i życzymy dalszych sukcesów.

 • UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY ZNAJĄ, PODZIWIAJĄ I KOCHAJĄ JANA PAWŁA II

  UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY ZNAJĄ, PODZIWIAJĄ I KOCHAJĄ JANA PAWŁA II

  W piątek, 18 maja 2018 r. w 98 rocznicę urodzin swego Patrona, drużyna chłopców z klasy IV, pokonując 17 szkół z województwa świętokrzyskiego, zwyciężyła w X Jubileuszowym Wojewódzkim Konkursie „Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy”.

  Uczestnicy musieli  m.in. rozwiązać krzyżówkę, ułożyć cytat, połączyć daty związane z wydarzeniami z życia Karola Wojtyły i Jana Pawła II.

  Gościem specjalnym jubileuszowej edycji konkursu był Biskup Kielecki Jan Piotrowski, który w swoim wystąpieniu podkreślił wagę ciągłego poznawania Osoby Świętego Jana Pawła II. Zachęcał także do podejmowania prób naśladowania  Ojca Świętego w codziennym życiu.

   Naszą szkołę reprezentowali: Karol Dobrzański, Jakub Robak
  i Jakub Sobczyk.

  Wszystkim chłopcom GRATULUJEMY ZWYCIĘSTWA i życzymy kolejnych sukcesów.

 • Wycieczka na spektakl: „O Wilku i Czerwonym Kapturku

  Wycieczka na spektakl: „O Wilku i Czerwonym Kapturku

  11 maja dzieci z klasy O wzięły udział w wycieczce do Kielc na sztukę Marty Guśniowskiej pt. „O Wilku i Czerwonym Kapturku”. Dzieci przekonały się, że w tej bajce Czerwony Kapturek nie jest grzeczną, dobrze ułożoną dziewczynką, ma humory, dyskutuje z samym, przedstawiającym tę opowieść Narratorem i wcale nie lubi chodzić do Babci! Wilk to uzależniony od Mamy życiowy nieudacznik, który mimo nie najmłodszego wieku nie nauczył się jeszcze polować. I zamiast budzić strach, wywołuje w lesie tylko śmiech. Babcia natomiast ma wyraźną słabość do Leśniczego i… nalewki. Najważniejsze jednak jest to, że bohaterowie mimo swych wad, w gruncie rzeczy mają dobre serca i potrafią cieszyć się życiem. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie muzeum Zabawek i Zabawy. „Miasto zabawek” prezentuje w nocnej scenerii najstarsze i najcenniejsze zbiory. Eksponaty mieszkają w baśniowym miasteczku pełnym stylowych kamieniczek, ulicznego bruku, a nad głowami płoną gwiazdy. Z głośników dobiegają odgłosy miasta, a witryny rozświetlają się, gdy podchodzą do nich zwiedzający. Następny punkt wycieczki odwiedziny w Manufakturze Magia Karmelu, dzieci uczestniczyły w warsztatach karmelowych. W trakcie warsztatów dokładnie poznały niezmieniony od wieków ręczny sposób tworzenia wyrobów z karmelu a na zakończenie wszyscy robili swojego własnego lizaka oraz otrzymali dyplom Małego Karmelarza. Było to wspaniałe połączenie nauki i zabawy! Zdjęcia

 • ZAPROSZENIE

  ZAPROSZENIE

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czostkowie, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Sołtys wsi p. Sylwester Robak serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 10 czerwca 2018 r. na placu szkolnym.

  Początek imprezy godzina 15.00

  W PROGRAMIE:

  1. CZĘŚĆ ARTYSTYCZNA 

  2. TAŃCE ANIMACYJNE

  3. KONKURSY DLA DZIECI I RODZICÓW...Oferta_festyn_Czostkow_10.06.2018(1).pdf

  4. POKAZ BANIEK GIGANTÓW

  5. ZABAWY  DLA DZIECI - DMUCHANE PLACE ZABAW

  6. OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK, SŁODKI POCZĘSTUNEK (LODY, CIASTO)

   

  WSTĘP WOLNY!

  ZAPRASZAMY!

   

strona:

Aktualności

Kontakt


 • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czostkowie
  Czostków 83
  29-105 Krasocin
 • 041 391 70 38

Galeria zdjęć